User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Other
th: อื่นๆ

en: External
th: ภายนอก
