User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Other
tr: Diğer

en: Class
tr: Sınıf

en: External
tr: Harici
