User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Weight
uk: Вага

en: Other
uk: Інше

en: Class
uk: Клас

en: External
uk: Зовнішнє

en: Available plugins
uk: Доступні доповнення
