User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Other
vi: Khác

en: Class
vi: Lớp

en: External
vi: Bên ngoài

en: Available plugins
vi: Trình cắm có sẵn
