User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Other
et: Muu

en: Class
et: Klass

en: External
et: Väline
