User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Other
hi: अन्य

en: External
hi: बाहरी
