User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Other
hr: Ostalo

en: External
hr: Eksterni
