User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: Other
hu: Egyéb

en: Class
hu: Osztály

en: External
hu: Külső

en: Available plugins
hu: Elérhető bővítmények
