User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Weight
id: Bobot

en: Other
id: Lainnya

en: Class
id: Kelas

en: External
id: Eksternal
