User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Weight
pt: Peso

en: Other
pt: Outro

en: Class
pt: Classe

en: External
pt: Externo
