User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Other
ru: Другое

en: Class
ru: Класс

en: External
ru: Внешний

en: Available plugins
ru: Доступные плагины
