User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Other
sk: Ostatné

en: Class
sk: Trieda
