User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Other
sv: Övriga

en: Class
sv: Klass

en: External
sv: Extern

en: Available plugins
sv: Tillgängliga plugins
