User Authentication API (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Other
ta: மற்றவை

en: External
ta: வெளிப்புற
