User Badges (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
