User Badges (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Images
si: රූප

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Configuration saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.

en: Appearance
si: පෙනුම
