User Badges (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Images
da: Billeder

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Number
da: Antal

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: Assigned to
da: Tildelt

en: Upload image
da: Upload billede

en: User
da: Bruger

en: action
da: handling

en: Options
da: Valg

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Roles
da: Roller

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: General
da: Generelt

en: Appearance
da: Udseende

en: External
da: Eksterne

en: unlimited
da: ubegrænset

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Greater than
da: Større end

en: Equal to
da: Lig med

en: Less than
da: Mindre end

en: &lt;none&gt;
da: &lt;ingen&gt;

en: Greater than or equal
da: Større end eller lig med

en: Less than or equal
da: Mindre end eller lig med

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
da: TODO Tilføj en beskrivende tekst til visning i grænsefladen.
