User Badges (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Images
eo: Bildoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: User
eo: Uzanto

en: action
eo: ago

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: Roles
eo: Roloj

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: Less than
eo: Malpli granda ol
