User Badges (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Images
lt: Vaizdai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: User
lt: Narys

en: action
lt: veiksmas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Roles
lt: Rolės

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: General
lt: Bendras

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: External
lt: Išorinis

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: &lt;none&gt;
lt: &lt;joks&gt;
