User Badges (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Images
mn: Зураг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: action
mn: үйлдэл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Appearance
mn: Харагдац
