User Badges (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Images
nn: Bilete

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar

en: action
nn: handling

en: Configuration saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Roles
nn: Roller

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Greater than
nn: Større enn

en: Less than
nn: Mindre enn
