User Badges (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Images
th: รูปภาพ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: action
th: ใช้งานอยู่

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: General
th: ทั่วไป

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: External
th: ภายนอก

en: Greater than
th: มากกว่า

en: Less than
th: น้อยกว่า
