User Badges (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Greater than
bo: ལས་ཆེ

en: Equal to
bo: དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Less than
bo: ལས་ཆུང་བ
