User Badges (7.x-2.0) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Images
br: Skeudennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn
