User Badges (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Images
bs: Slike

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: User
bs: Korisnik

en: action
bs: akcija

en: Options
bs: Opcije

en: Roles
bs: Uloge

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
