User Badges (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Images
ro: Imagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Number
ro: Număr

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Assigned to
ro: Atribuit către

en: Upload image
ro: Încărcaţi imagine

en: User
ro: Utilizator

en: action
ro: acțiune

en: Options
ro: Opțiuni

en: Configuration saved.
ro: Configurația a fost salvată.

en: Roles
ro: Roluri

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Appearance
ro: Aspect

en: External
ro: Extern

en: unlimited
ro: nelimitat

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Greater than
ro: Mai mare

en: Less than
ro: Mai mic
