User Badges (7.x-3.2) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Images
bn: ছবি

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Configuration saved.
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষিত।

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: General
bn: সাধারণ

en: Appearance
bn: অবয়ব
