User Badges (7.x-3.2) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Images
fi: Kuvat

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Number
fi: Numero

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: Upload image
fi: Lataa kuva

en: User
fi: Käyttäjä

en: action
fi: toiminto

en: Options
fi: Valinnat

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: External
fi: Ulkoinen

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Greater than
fi: Suurempi kuin

en: Equal to
fi: On yhtä kuin

en: Less than
fi: Pienempi kuin

en: &lt;none&gt;
fi: &lt;ei mitään&gt;
