User Badges (7.x-3.2) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: action
ku: کردار

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: General
ku: گشتی

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Greater than
ku: گەورەتر لە

en: Less than
ku: کەمتر لە
