User Badges (7.x-3.2) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Images
pl: Obrazki

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Number
pl: Liczba

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: action
pl: akcja

en: Options
pl: Opcje

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Roles
pl: Role

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: General
pl: Ogólne

en: Appearance
pl: Wygląd

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Image URL
pl: URL obrazka

en: unlimited
pl: nieograniczony

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Greater than
pl: Większy niż

en: Equal to
pl: Równe z

en: Less than
pl: Mniejszy niż

en: Greater than or equal
pl: Większe niż lub równe

en: Less than or equal
pl: Mniejsze niż lub równe

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
pl: TODO Dodać opis wyświetlany w UI.
