User Badges (7.x-3.2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Images
sl: Slike

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Roles
sl: Vloge

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: General
sl: Splošno

en: Appearance
sl: Izgled

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot
