User Badges (7.x-3.2) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Greater than
ug: دىن چوڭ

en: Less than
ug: دىن كىچىك
