User Badges (7.x-3.2) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Images
am: ምስሎች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Greater than
am: ይበልጣል
