User Badges (7.x-3.2) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: User
az: İstifadəçi

en: action
az: hərəkət

en: Options
az: Seçimlər

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Roles
az: Rollar

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: General
az: Əsas

en: Appearance
az: Görünüş

en: External
az: Xarici

en: unlimited
az: limitsiz

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az
