User Badges (7.x-3.2) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Images
ca: Imatges

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: User
ca: Usuari

en: action
ca: acció

en: Options
ca: Opcions

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Roles
ca: Rols

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Appearance
ca: Aparença

en: External
ca: Extern

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Less than
ca: Més petit que

en: Bid
ca: Licitació

en: &lt;none&gt;
ca: &lt;cap&gt;
