User Badges (7.x-3.2) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Images
et: Pildid

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Assigned to
et: Määratud

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: User
et: Kasutaja

en: action
et: toiming

en: Options
et: Valikud

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Roles
et: Rollid

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Display options
et: Kuva valikud

en: General
et: Üldine

en: Appearance
et: Välimus

en: External
et: Väline

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Upload new image
et: Lae üles uus pilt
