User Badges (7.x-3.2) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Images
gl: Imaxes

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: action
gl: acción

en: Options
gl: Opcións

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: General
gl: Xeral

en: Appearance
gl: Apariencia

en: External
gl: Externo

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: &lt;none&gt;
gl: &lt; ningún&gt;
