User Badges (7.x-3.2) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Images
he: תמונות

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: User
he: משתמש

en: action
he: פעולה

en: Options
he: אפשרויות

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Roles
he: תפקידים

en: Vocabulary
he: מילון

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: General
he: כללי

en: Appearance
he: מראה

en: External
he: חיצוני

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: &lt;none&gt;
he: &lt;ללא&gt;
