User Badges (7.x-3.2) - en to hu translation catalogue (76 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Images
hu: Képek

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Number
hu: Szám

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: autocomplete
hu: automatikusan kiegészülő

en: Assigned to
hu: Felelős

en: Upload image
hu: Kép feltöltése

en: User
hu: Felhasználó

en: action
hu: művelet

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: General
hu: Általános

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: External
hu: Külső

en: Image URL
hu: Kép webcím

en: unlimited
hu: korlátlan

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Greater than
hu: Nagyobb jel

en: Equal to
hu: Egyenlő

en: Less than
hu: Kisebb jel

en: Custom Theme
hu: Egyedi smink

en: Bid
hu: Licit

en: Description URL
hu: Leírás webcíme

en: &lt;none&gt;
hu: &lt;nincs&gt;

en: Badges
hu: Kitűzők

en: Edit badges for %user_name
hu: %user_name kitűzőinek szerkesztése

en: Badges saved.
hu: A kitűzők mentése megtörtént.

en: There was a problem saving badges to the database.
hu: Hiba történt a kitűzők mentése során.

en: Tips:
hu: Tippek:

en: Badge %badgename saved.
hu: %badgename kitűző mentése megtörtént.

en: Are you sure you want to delete the badge %name?
hu: %name kitűző biztosan törölhető?

en: Roles saved.
hu: A szerepkörök mentése megtörtént.

en: There was a problem saving roles to the database
hu: A szerepkörök mentése során hiba történt

en: Add badge
hu: Kitűző hozzáadása

en: Remove badge
hu: Kitűző törlése

en: Added user badge %badge to user %name.
hu: %badge kitűzése %name felhasználóra

en: Unable to add user badge %badge to user %name.
hu: %badge kitűzése %name felhasználóra nem sikerült.

en: Removed user badge %badge to user %name.
hu: %badge kitűző el lett távolítva %name felhasználóról.

en: Delete badge
hu: Kitűző törlése

en: Badge name
hu: Kitűző neve

en: Greater than or equal
hu: Nagyobb vagy egyenlő

en: Less than or equal
hu: Kisebb vagy egyenlő

en: Badge
hu: Kitűző

en: How the badges will appear.
hu: Ahogyan a kitűzők megjelennek.

en: All weight values must be numeric.
hu: A súlya értéke csak szám lehet.

en: The badge weights have been updated.
hu: A kitűzők súlya frissítve lett.

en: No badges available.
hu: Nincs elérhető kitűző

en: Cannot be Hidden
hu: Nem lehet rejtett

en: Fixed Weight
hu: Rögzített szélesség

en: Blocked Badge
hu: Blokkolt kitűző

en: blocked user
hu: blokkolt felhasználó

en: (Badge ID
hu: (Kitűző azonosítója

en: Current:
hu: Jelenlegi:

en: Role Badges
hu: Szerepkör-kitűzők

en: Save Role Badges
hu: Szerepkör-kitűzők mentése

en: Badges for %user_name
hu: %user_name kitűzői

en: Add Badges
hu: Kitűzők hozzáadása

en: Remove Badges
hu: Kitűzők törlése

en: Update Badges
hu: Kitűzők frissítése

en: Edit badge
hu: Kitűző szerkesztése
