User Badges (7.x-3.2) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Images
is: Myndir

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Assigned to
is: Úthlutað til

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: User
is: Notandi

en: action
is: aðgerð

en: Options
is: Möguleikar

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: Roles
is: Hlutverk

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: General
is: Almennt

en: Appearance
is: Útlit
