User Badges (7.x-3.2) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Images
lv: Attēli

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: User
lv: Lietotājs

en: action
lv: darbība

en: Options
lv: Iespējas

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Roles
lv: Lomas

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: General
lv: Galvenie

en: Appearance
lv: Izskats

en: External
lv: Ārējais

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā
