User Blogs (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Blogs
bo: ཟིན་བྲིས

en: View recent blog entries
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་བྲིས་འཇུག་སྒོ་ལ་བལྟ་བ

en: Read !username's latest blog entries.
bo: !username་ཡི་ཟིན་བྲིས་གསར་ཤོས་ལ་བལྟ་བ།

en: !username's blog
bo: !username་ཡི་ཟིན་བྲིས
