User Blogs (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Save
da: Gem

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: View recent blog entries
da: Vis seneste blogindlæg

en: Read !username's latest blog entries.
da: Læs !username' seneste blogindlæg.
