User Blogs (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Save
et: Salvesta

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Blogs
et: Ajaveebid

en: View recent blog entries
et: Näita viimaseid sissekandeid

en: Read !username's latest blog entries.
et: Loe kasutaja !username ajaveebi sissekandeid.

en: !username's blog
et: Kasutaja !username ajaveeb
