User Blogs (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Save
eu: Gorde

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Blog
eu: Bloga

en: Blogs
eu: Blogak

en: View recent blog entries
eu: Ikusi azken blog sarrerak

en: Read !username's latest blog entries.
eu: Irakurri !username -ren azken blog sarrerak.

en: !username's blog
eu: !username -ren bloga
