User Blogs (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Save
hu: Mentés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Blogs
hu: Blogok

en: View recent blog entries
hu: Friss blogbejegyzések

en: Read !username's latest blog entries.
hu: !username friss blogbejegyzéseinek olvasása.

en: !username's blog
hu: !username blogja
