User Blogs (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Save
kk: Сақтау

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Blog
kk: Блогі

en: Blogs
kk: Блогтар

en: View recent blog entries
kk: Блогтағы соңғы жазбалары

en: Read !username's latest blog entries.
kk: !username қолданушының соңғы блог жазбаларын оқу.

en: !username's blog
kk: !username пайдаланушының блогы
