User Blogs (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Blog
lv: Blogs

en: Blogs
lv: Blogi

en: View recent blog entries
lv: Skatīt jaunākos blogu ierakstus

en: Read !username's latest blog entries.
lv: Lasīt lietotāja !username's jaunākos bloga ierakstus.

en: !username's blog
lv: !username's blogs
