User Blogs (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: January
mr: जानेवारी

en: February
mr: फेब्रुवारी

en: March
mr: मार्च

en: April
mr: एप्रिल

en: May
mr: मे

en: June
mr: जून

en: July
mr: जूलै

en: August
mr: ऑगस्ट

en: September
mr: स्पटेंबर

en: October
mr: ओक्टोंबर

en: November
mr: नोव्हेंबेर

en: December
mr: डिसेंबर
