User Blogs (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: View recent blog entries
nl: Recente blogs weergeven

en: Read !username's latest blog entries.
nl: Laatste blogs van !username lezen.

en: !username's blog
nl: blog van !username
